4,786
edits
No edit summary |
(Added more consoles) |
||
Line 112: | Line 112: | ||
===Systems=== | ===Systems=== | ||
{| Width=80% | {| Width=80% | ||
|{{Template Display|User | |{{Template Display|User nes|width=auto}} || {{Template Display|User snes|width=auto}} | ||
|- | |- | ||
|{{Template Display|user | |{{Template Display|User gen|width=auto}} || {{Template Display|User n64|width=auto}} | ||
|- | |||
|{{Template Display|User ps1|width=auto}} || {{Template Display|User ps2|width=auto}} | |||
|- | |||
|{{Template Display|user ps3|width=auto}} || {{Template Display|user psp|width=auto}} | |||
|- | |||
|{{Template Display|user dc|width=auto}} || {{Template Display|user gc|width=auto}} | |||
|- | |- | ||
|{{Template Display|user xbox|width=auto}} || {{Template Display|user 360|width=auto}} | |{{Template Display|user xbox|width=auto}} || {{Template Display|user 360|width=auto}} | ||
|- | |- | ||
|{{Template Display|user wii|width=auto}} || {{Template Display|user | |{{Template Display|user wii|width=auto}} || {{Template Display|user nds|width=auto}} | ||
|} | |} | ||