4,465
edits
m (→Staves) |
m (→Utensils) |
||
Line 198: | Line 198: | ||
==[[Utensil]]s== | ==[[Utensil]]s== | ||
{|class="wikitable" | |||
!Name | |||
!Attack | |||
!Special Effects | |||
|- | |||
|[[Spatula Ca20]] | |||
| +? | |||
| | |||
|- | |||
|[[Besom Cu29]] | |||
| +? | |||
| | |||
|- | |||
|[[Ladle Fe26]] | |||
| +? | |||
| | |||
|- | |||
|[[Frypan Ag47]] | |||
| +? | |||
| | |||
|- | |||
|[[Saucepan Si02]] | |||
| +? | |||
| | |||
|- | |||
|[[Crystalpan C6]] | |||
| +? | |||
| | |||
|} | |||
==[[Gun (Chrono Cross)|Gun]]s== | ==[[Gun (Chrono Cross)|Gun]]s== |
edits