Acacia SGT: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
IresuOtoko (talk | contribs) No edit summary |
IresuOtoko (talk | contribs) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
==Element Grid== | ==Element Grid== | ||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|width="70pt"| [[TurnGreen]] | |||
|- | |||
|width="70pt"| [[TurnYellow]] | |||
|width="70pt"| [[CurePlus}CurePlus-1]] | |||
|width="70pt"| [[ElectroJolt]] | |||
|- | |||
|width="70pt"| [[Cure]] | |||
|width="70pt"| @[[AcaciaBlade]] | |||
|width="70pt"| @[[AcaciaBlade]] | |||
|width="70pt"| @[[AcaciaBlade]] | |||
|width="70pt"| [[HiRes|HiRes+1]] | |||
|- | |||
|width="70pt"| @[[Doppelgang]] | |||
|} | |||
==Related Enemies== | ==Related Enemies== |