1,491
edits
IresuOtoko (talk | contribs) No edit summary |
IresuOtoko (talk | contribs) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
==Element Grid== | ==Element Grid== | ||
{| border="1" cellpadding="2" style="text-align:center;" | |||
|width="100pt"| [[LoRes|LoRes-3]] | |||
|width="100pt"| [[LoRes|LoRes-2]] | |||
|width="100pt"| [[LoRes|LoRes-1]] | |||
|width="100pt"| @[[TheOld1-2-3]] | |||
|- | |||
|width="100pt"| [[Uplift]] | |||
|width="100pt"| [[Uplift|Uplift+1]] | |||
|width="100pt"| [[HiRes|HiRes-1]] | |||
|width="100pt"| @[[TheOld1-2-3]] | |||
|width="100pt"| @[[TheOld1-2-3]] | |||
|width="100pt"| [[AntiGreen|AntiGreen+3]] | |||
|- | |||
|width="100pt"| @[[Doppelgang]] | |||
|- | |||
|} | |||
==Name Origin== | ==Name Origin== |
edits