1,491
edits
IresuOtoko (talk | contribs) No edit summary |
IresuOtoko (talk | contribs) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
==Element Grid== | ==Element Grid== | ||
{| border="1" cellpadding="2" style="text-align:center;" | |||
|width="70pt"| @[[Sic'em]] | |||
|width="70pt"| [[Weaken|Weaken-2]] | |||
|- | |||
|width="70pt"| @[[Sic'em]] | |||
|width="70pt"| @[[Sic'em]] | |||
|width="70pt"| @[[Sic'em]] | |||
|width="70pt"| @[[Sic'em]] | |||
|- | |||
|width="70pt"| @[[Sic'em]] | |||
|- | |||
|width="70pt"| @[[Doppelgang]] | |||
|- | |||
|} | |||
==Name Origin== | ==Name Origin== |
edits