1,491
edits
IresuOtoko (talk | contribs) No edit summary |
IresuOtoko (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
==Element Grid== | ==Element Grid== | ||
{| border="1" cellpadding="2" style="text-align:center;" | |||
|width="70pt"| [[TurnBlue]] | |||
|width="70pt"| [[CurePlus|CurePlus-1]] | |||
|- | |||
|width="70pt"| [[Cure]] | |||
|width="70pt"| [[AquaBall|AquaBall-1]] | |||
|width="70pt"| [[AquaBall]] | |||
|width="70pt"| [[AquaBall|AquaBall+1]] | |||
|- | |||
|width="70pt"| [[Cure]] | |||
|width="70pt"| @[[MakeWaves]] | |||
|width="70pt"| @[[MakeWaves]] | |||
|width="70pt"| @[[MakeWaves]] | |||
|width="70pt"| @[[MakeWaves]] | |||
|- | |||
|width="70pt"| @[[Doppelgang]] | |||
|} | |||
==Nu== | ==Nu== |
edits