4,786
edits
m (4 revisions from chrono:User:Zeypher/College Classes) |
(Alright back in school!!! :D) |
||
Line 82: | Line 82: | ||
|align="center"| B | |align="center"| B | ||
|align="center"| 4 Credits | |align="center"| 4 Credits | ||
|- | |||
|height="10px"| Digital Storytelling | |||
|align="center"| CURRENT | |||
|align="center"| 3 Credits | |||
|- | |- | ||
|height="10px"| 2D Animation | |height="10px"| 2D Animation |